Co to jest portret numerologiczny i czy warto go zrobić?

Portret numerologiczny

Portret numerologiczny to szczegółowa analiza liczb i cyfr związana z Twoją datą urodzenia, Twoimi imionami i nazwiskami oraz z Twoimi podpisami.

Jego głównym celem jest to byś poznała siebie i swoje potencjały, a jakże uzyskała wskazówki dotyczące realizacji swoich celów życiowych. Osobiście uważam, że warto zrobić sobie portret numerologiczny.

By Ci wyjaśnić, dlaczego tak sądzę, poniżej wypisuję 7 korzyści, które z niego wynikają:

1. Poznanie siebie i swojego potencjału

Jest to konkretna pomoc w uzyskaniu głębszego zrozumienia siebie, swoich mocnych stron i słabości, a także potencjału, który możesz wykorzystać w życiu. Wg. mnie jest to fundament, który powinnaś dobrze znać, by „budować dalej swoje życie”.

2. Wskazówki dotyczące podejmowania decyzji

Są to wskazówki dotyczące tego, co może być dla Ciebie w danym czasie najlepsze i na którym obszarze, w jakim cyklu życia powinnaś się skupić. Dotyczy to różnych dziedzin życia, takich jak kariera, związki, rodzina, zdrowie czy finanse. W przygotowywanej przeze mnie analizie, zawsze otrzymujesz wskazówki, jak najlepiej wykorzystać czas, by osiągnąć spełnienie.

3. Zrozumienie relacji z innymi ludźmi

Jest to wsparcie w głębszym zrozumieniu związków z innymi ludźmi, takich jak partnerzy, przyjaciele czy rodzina. Poznanie siebie i innych ludzi może pomóc Tobie w budowaniu lepszych relacji i doskonaleniu komunikacji.

4. Zrozumienie relacji z materią, finansami, pieniądzem

Jest to informacja mówiąca o Twoich potencjałach w obszaru finansów. Dostajesz informację, jakie jest Twoje podejście do pieniądza i szeroko rozumianej materii. Dodatkowo dowiadujesz się, jak wygląda numerologicznie Twoje zaplecze finansowe – czy musisz się „martwić finansami” czy raczej zawsze one będą przy Tobie.

5. Zrozumienie lekcji życiowych i wyzwań, które stawia przez Tobą życie

W portrecie numerologicznym dostajesz informację jakie lekcje powinnaś opanować, aby osiągnąć pełnię swojego potencjału. Analiza tzw. liczb karmicznych, którą zawieram w portrecie osobistym pomaga w zrozumieniu, jakie wyzwania i lekcje stoją przed Tobą. Im szybciej je zrozumiesz i opanujesz, tym szybciej osiągniesz spełnienie.

6. Zrozumienie swojego przeznaczenia

Analiza liczb i cyfr może pomóc w zrozumieniu Twojego miejsca w świecie i przeznaczenia, co również może prowadzić do większej Twojej wewnętrznej satysfakcji.

7. Weryfikacja potencjału podpisu, który przekłada się na Twoje przeznaczenie

Dowiesz się, czy podpis lub podpisy, których używasz, Ciebie wpierają, czy też blokują. To ważne, gdyż podpisując się odręcznie, czy też mailowo wyrażasz swoja wole światu… W opisanym przeze mnie portrecie numerologicznym dowiesz się, jaką wolę przekazujesz światu używając konkretnych podpisów.

Więcej o samym podpisie możesz przeczytać w moim blogu – Co mówi o Tobie twój podpis i jaki ma wpływ na Twoje życie.

Podsumowując, portret numerologiczny może przynieść wiele korzyści, pomagając w zrozumieniu siebie i swojego potencjału, a także w podejmowaniu decyzji i rozwoju osobistym i duchowym. Osobiście uważam, że zawsze „warto wiedzieć, niż nie wiedzieć”, a świadomość traktuję jako pierwszy krok do zmiany.

Jeżeli jesteś ciekawa „Siebie”, zapraszam do PAKIET OSOBISTY „cała ja”