Jaką liczbą numerologiczną jesteś i co ona mówi o Tobie?

Liczba numerologiczna

Wyliczenie podstawowej liczby numerologicznej to nie jest nic trudnego! 😉

Poniżej zamieszczam dla Ciebie instrukcję wyliczenia Twojego numeru wraz z jego krótką charakterystyką.

Aby obliczyć swój numer w numerologii, należy zsumować cyfry swojej daty urodzenia i następnie zredukować tę sumę do jednej cyfry.

Na przykład, jeśli urodziłaś się 18 kwietnia 1985 roku, należy wykonać następujące kroki:

1+8+0+4+1+9+8+5 = 36

Następnie, aby doprowadzić liczbę do pojedynczej cyfry, zsumuj cyfry w liczbie, więc:

36 sumujemy jako 3+6 = 9

W tym przypadku numerologiczny wynik to 9.

Liczby złożone z dwóch cyfr sumujesz, tak długo, aż uzyskasz liczbę podstawową. Wyjątek stanowią liczby tzw. mistrzowskie takie jak 11, 22, 33 i 44 (ich nie redukujesz).

Jak już wyliczyłaś swoją liczbę numerologiczną, to poniżej zamieszczam krótki opis. Odszukaj siebie:

Jeżeli jesteś numerem 1

Posiadasz osobowość charakteryzującą się niezależnością, otwartością, kreatywnością i dynamizmem w działaniu. Jesteś osobą otwartą, zorientowaną na cel i bardzo często ceniącą sobie konstruktywną dyskusję! Lubisz działać, więc jesteś w ciągłym ruchu. Do życia podchodzisz pozytywnie.

Jeżeli jesteś numerem 2

Posiadasz więc osobowość stworzoną do współpracy z innymi, gdyż jesteś miły, serdeczny, wyrozumiały i taktowny. Dzięki tym cechą jesteś często lubiany i akceptowany przez środowisko. Jesteś wrażliwy, więc cenisz sobie szeroko rozumiane „piękno”.

Jeżeli jesteś numerem 3

Cechuje Ciebie duża ciekawość świata oraz liczne zainteresowania. Posiadasz wyjątkowy magnetyzm i często rozbudowaną intuicję. Jesteś radosny i posiadasz dużą łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Uwielbiasz harmonię i dzięki temu masz zdolność dostosowania się do każdej sytuacji.

Jeżeli jesteś numerem 4

Jesteś odpowiedzialny i skrupulatny. Każdą pracę wykonujesz z zaangażowaniem, skupieniem i precyzją. Jesteś bardzo dobrze zorganizowany. Nie ma u Ciebie przypadków, gdyż wszystko trzymasz pod kontrolą. Do życia podchodzisz analitycznie kierując się zdrowym rozsądkiem i rozumem.

Jeżeli jesteś numerem 5

Cechuje Ciebie oryginalność, niecierpliwość i impulsywność w działaniu. Posiadasz bogatą wyobraźnię oraz przenikliwy i chłonny umysł. Uwielbiasz podróże, przygody oraz wszystko co nowe. Na co dzień jesteś pełen entuzjazmu, sprawiając wrażenie osoby pewnej siebie, choć często w środku jesteś wrażliwy i nieśmiały.

Jeżeli jesteś numerem 6

Jesteś osobą kochającą i czułą, odczuwającą potrzebę piękna, harmonii i wygodnego życia. Zawsze pragniesz dobra dla innych, a już zwłaszcza dla swojej rodziny. Często jesteś osobą zrównoważoną i delikatną, którą łatwo da się lubić. Dlatego też jesteś osobą towarzyską, która chętnie otacza się przyjaciółmi.

Jeżeli jesteś numerem 7

Posiadasz umysł analityczny, który codziennie wykorzystujesz w życiu. Chętnie pochłaniasz wszelką wiedzę z należytą detalicznością, nie pomijając żadnego faktu. Należysz do osób ciekawych świata. Bardzo często posiadasz ponadprzeciętną intuicję i interesujesz się szeroko rozumianą duchowością.

Jeżeli jesteś numerem 8

Posiadasz bardzo silną osobowość. Należysz do osób, które są energiczne, bojowe, ambitne, zdolne, zrównoważone i pewne siebie. Wszelkie decyzje życiowe opierasz na analizie „za” i „przeciw”. Nie boisz się ciężkiej pracy i chętnie podejmujesz ryzyko, a tylko po to by osiągnąć swój cel. Możesz odnosić duże sukcesy w życiu.

Jeżeli jesteś numerem 9

Jesteś osobą wrażliwą i otwartą na innych ludzi. Bardzo często cechuje Ciebie inteligencja, przenikliwy sposób myślenia oraz bogata wyobraźnia. W życiu jesteś osobą energiczną, aktywną, ceniącą sobie doskonałość i perfekcjonizm. Masz wyjątkowy dar obserwacji otoczenia.

Jeżeli jesteś numerem 11, 22, 33, 44

Jesteś na wysokim poziomie ewolucji duchowej, gdyż Twoja dusza przeszła przez wiele ziemskich i karmicznych doświadczeń. Jesteś osobą z dużą siłą wewnętrzną i często z darem naturalnego przywództwa. Jesteś w stanie rozumieć prawdziwe prawa i zasady rządzące wszechświatem. Twoim powołaniem jest pomoc bliźnim. Jeżeli właściwie pokiereszujesz swoim życiem czekają Ciebie sukcesy, przywileje i sława.
To co?

Policzyłaś już jakim numerem jesteś?

Czy odnajdujesz siebie w tej krótkiej charakterystyce?

Czy wiesz, że to tylko jeden z elementów, które są brane pod uwagę w całkowitej analizie numerologicznej?

Do tego dochodzą analizy poszczególnych okresów w Twoim życiu, analizy wszystkich imion i nazwisk, analizy potencjałów (znajdziesz to w pakiecie osobistym „cała ja”) oraz analiza podpisu (pakiet harmonizacji podpisu „mój podpis”). One są w stanie powiedzieć o Tobie jeszcze więcej i dokładniej. Samo określenie numerologicznej liczby, zdecydowanie nie mówi o Tobie wszystkiego… Przecież nie wszystkie osoby urodzone tego samego dnia posiadają takie same cechy! Co więcej te osoby mogą być całkiem różne.

Czy wiesz, że w takim portrecie zawieram również informację dotyczące Twojego życia materialnego, uczuciowego, czy też potencjałów, które w Tobie drzemią i może nie do końca mogą być przez Ciebie wykorzystywane?

Brzmi sensownie?

Jeśli jesteś zainteresowana pełnym portretem numerologicznym to zapraszam na stronę, gdzie możesz zapoznać się szczegółowo z zawartością tego co uzyskasz w pakiecie numerologicznym PAKIET OSOBISTY „cała ja”.

O tym co to jest pakiet numerologiczny przeczytasz na blogu: „Co to jest portret numerologiczny i czy warto go zrobić?”