FAQ

1. Kiedy otrzymam zamówiony pakiet?

Wszystkie pakiety wysyłam do 5 dni roboczych.

Wyjątek stanowi pakiet miesięczny, który wysyłam ostatniego dnia, przed zamówionym miesiącem. Przykładowo, jeżeli zamówisz pakiet na maj, otrzymasz go ostatniego dnia kwietnia.

Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, daj proszę znać, w komentarzu przy składaniu zamówienia. W miarę możliwości postaram się uwzględnić Twoją prośbę.

2. Jak otrzymam zamówiony pakiet?

Każdy z pakietów, wysyłam w formie pdf z możliwością wydruku. Standardowo plik wysyłam na maila, który wpisałaś w zamówieniu.

Jeżeli chcesz by pakiet trafił na inny adres mailowy, bo jest to np. prezent, wpisz proszę notatkę w komentarzu. Na pewno, obdarowana osoba otrzyma go bezpośrednio ode mnie na maila, a Ty informację zwrotną, że pakiet do tej osoby został wysłany.

3. Na jakim etapie będę poproszona o uzupełnienie niezbędnych danych?
Gdy złożysz zamówienie, otrzymasz ode mnie maila ze wszystkimi danymi, które są niezbędne do wykonania Twojego pakietu. Bardzo proszę być go uzupełniła od razu. Wtedy szybciutko będę mogła się zająć interpretacją numerologiczną dla Ciebie.
4. Czy podanie imienia z bierzmowania jest konieczne?

Tak. Jest to imię, które jest w Twojej energii na co dzień i oddziałuje na Ciebie. Dlatego musi być uwzględnione w Twojej analizie numerologicznej. Jeżeli więc jest podane w informacjach niezbędnych, bardzo proszę byś mi je podała.

Jeżeli natomiast chcesz je świadomie usunąć ze swojej energii, zapraszam do pakietu harmonizacja imion / nazwisk „moja energia”. Wtedy kompleksowo zajmę się energią płynącą z Twoich imion i nazwisk. Proces usunięcia powinien być przekalkulowany numerologicznie i przemyślany. Usuwania imion nie przeprowadza się spontanicznie!

5. Co mam zrobić, gdy moje podpisy okażą się lub są niekorzystne?

Nie jest to powód do zmartwienia. Sposób w jaki się podpisujemy i odręcznie i mailowo ma znaczenie. Pamiętaj jednak, że zawsze możesz je skorygować. Czasem wystarczy dodanie jednej literki, by zmienić Twoją energetykę na korzystną i wspierającą Ciebie.

Zapraszam do pakietu harmonizacja podpisu „mój podpis”

6. Czy w pakiecie zmiana nazwiska „nowa ja” jest analizowana energia podpisu?

W pakiecie „nowa ja” skupiam się na porównaniu energii płynącej z imion i nazwisk przed i po zmianie nazwiska. W analizie będziesz więc miała konkretną informację nt. najkorzystniejszej dla Ciebie konfiguracji nazwiska / nazwisk. Podpisów w tym pakiecie nie analizuję.

Gdy już się zdecydujesz na wybrane nazwisko, zapraszam do pakietu harmonizacja podpisu „mój podpis”. Wtedy dobierzemy dla Ciebie wspierający Ciebie podpis.

7. Do jakiego wieku dziecka mogę zamówić pakiet dziecięcy „moje dziecko”?

Pakiet dziecięcy „moje dziecko” jest to analiza dziecka do 18 roku życia. Gdy Twoje dziecko przekroczy wiek 18 lat staje się dorosłe. Wtedy mogę wykonać dla niego pakiet osobisty „cała ja”.

8. Czy mogę otrzymać poradę dotyczącą imienia dla nowonarodzonego dziecka?

Dziecko przed narodzinami wybiera sobie rodziców i rodzinę. Powinno więc otrzymać imię takie, które czujesz że będzie dla niego najodpowiedniejsze. Pierwszego imienia nie powinno się ustawiać, ani w nie ingerować. W tym przypadku zaufaj swojej intuicji.

9. Czy mogę przeprowadzić harmonizację imion u dziecka?

Tak! Harmonizację u dziecka mogę przeprowadzić, ale wymaga to indywidualnej konsultacji najlepiej z obojgiem rodziców. Jest to usługa niestandardowa, wymagająca bezpośredniego kontaktu.

Jeżeli jesteś zainteresowana harmonizacją imienia u dziecka proszę o kontakt mailowy:  hi@agaaglowacka.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

10. Jaki pakiet powinnam zamówić jeżeli dopiero planuję otworzyć swoją firmę?

Jeżeli dopiero planujesz wystartować ze swoim biznesem i potrzebujesz wsparcia w wyborze nazwy firmy, nazwy profilów na social media i dat otwarcia, zapraszam do pakietu firmowego „moja nowa firma”. Otrzymasz w nim pełną instrukcję, jak dobrać wszystkie elementy, by energie Ciebie wspierały w Twoim nowym przedsięwzięciu.

11. Jak mogę sprawdzić, czy nazwy moich social mediów są korzystne?

Social media (instagram, facebook, tik-tok, etc.) , strona www, czy nazwa firmy są to elementy które składają się na energetyczny wizerunek całej firmy. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy dobrać korzystną dla Ciebie nazwę zapraszam do pakietu firmowego „moja nowa firma”. Otrzymasz w nim pełną instrukcję, jak dobrać wszystkie elementy, by energie Ciebie w pełni wspierały.

12. Co w przypadku, gdy moja firma ma niewspierające energie?

Jeżeli zamówiłaś już pakiet firmowy „ja i moja firma” i jesteś świadoma tego, że Twoje energie firmowe oddziałują dla Ciebie niekorzystne i chcesz dokonać zmiany, proszę skontaktuj się ze mną mailowo:  hi@agaaglowacka.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Umówimy się wtedy na konsultację i poprowadzę Ciebie krok po kroku, przez proces zmiany.

13. Czy można umówić się na konsultację indywidualną?

Tak, jak najbardziej. Rozumiem, że możesz mieć pytania i czuć, że forma pisemna jest dla Ciebie niewystarczająca. Niemniej atutem portretu numerologicznego pisanego jest fakt, że możesz zawsze „do niego wrócić’.

Spotykamy się wtedy na kanale (teams, zoom, whatapp), w ustalonym terminie.

14. Jakie są dostępne formy płatności?

W moim sklepie możesz zapłacić: blikiem, szybkimi płatnościami, kartą i przelewem tradycyjnym.

15. Czy przy zamówieniu kilku produktów mogę otrzymać rabat?

Przygotowanie każdego produktu zajmuje określoną ilość czasu i energii. Dlatego ceny są stałe. Od czasu do czasu organizuję promocje okolicznościowe lub dodatkowe bonusy dla „stałych klientów”.

16. Mam dodatkowe pytania, a nie umiem znaleźć informacji na stronie.

Jeśli masz dodatkowe pytania, wyślij mi maila na adres:  hi@agaaglowacka.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

Masz dodatkowe pytania?

wyślij mi maila na adres: hi@agaaglowacka.pl lub wypełnij formularz w zakładce Kontakt

Opinie klientów