Nie jestem tylko numerologiem…

Jestem dziewiątką numerologiczną i odczuwam dość mocno chęć pomocy i wpierania innych. Uwielbiam ludzi i kontakt z nimi. Lubię ich poznawać, słuchać ich historii i wchodzić z nimi w relację.

Uwielbiam również liczby. Mój umysł jest zdecydowanie analityczny.

Zajęłam się numerologią, gdyż to właśnie w niej odnalazłam połączenie dwóch ważnych dla mnie światów: kontaktu z drugim człowiekiem i pracę analityczną z liczbami. Numerologia ma jeszcze dodatkowo element tajemniczości, który mnie intryguje i wzbudza ciekawość. Jako dziedzina nauki, jest po prostu niesamowita!

agnieszka popiolek kontakt
Prywatnie jestem zakochaną w swoich dzieciach mamą. Oboje są piątkami numerologicznymi, więc mam dwa wulkany energii, które pilnują bym ani chwili się w domu z nimi nie nudziła.

Uwielbiam również zwierzęta i energie, które wnoszą w życie. Jestem więc szczęśliwą właścicielką 60 kg psiaka i 4 kg kociaka. Ten duet również dba o odpowiednie atrakcje dla mnie.

Całe szczęście jestem w związku partnerskim z siódemką numerologiczną, która pomaga mi równoważyć wysokie wibracje domowe i która na co dzień mnie wspiera i chętnie służy radą.

Poza tym, kocham przyrodę i naturę, uwielbiam słońce i ciepło. By móc z tego korzystać mieszkam w uroczej Hiszpanii.

Mimo różnych zajęć, mam bardzo dużą świadomość przemijającego czasu, dlatego cieszę się każdym dniem i staram się „wycisnąć” z mojego życia tyle ile się da!

Chętnie poznam Twoją historię!

Jeżeli chcesz mnie bliżej poznać, potrzebujesz wsparcia z mojej strony lub po prostu masz do mnie pytanie, wypełnij proszę poniższy formularz. Postaram się kompleksowo odpowiedzieć na Twoją wiadomość najszybciej jak będzie to możliwe.

Pozostańmy w kontakcie!

1 + 12 =